Søk i alle felt

Her søker du deg frem til DNCF-sertifiserte coacher som vil bistå deg på en profesjonell måte. Kjenner du navnet skriver du inn det i søkefeltet og coachens kontaktinfo dukker opp.
Du kan også søke på andre opplysninger, ett eller flere ord. Deler av ord er også med.


Navn Postnr/sted epost Nettsted
Siw Monika Aabel 4624 Kristiansand S monika@aabel-kaarbo.com
Tove Ødegaard Aas 1900 Fetsund tove@bloomingu.no http://www.bloomingu.no
Kristin Aase 0181 Oslo kristin.aase@novera.no http://www.kristinaase.no
Kate Solfryd Aasen 7045 Trondheim kate.aasen@gmail.com
Trine Åldstedt 2000 Lillestrøm trine@metaresource.no http://metaresource.no
Ann Karin (Kine) Ananiassen 5056 Laksevåg kine.likertrening@gmail.com
Line Askildt 3045 Drammen laskildt@gmail.com
Anne Merethe Baardvik 151 Oslo a-mb@online.no
Anette Forsen Bache 1396 Billingstad anette@foreldrecoachen.no http://www.foreldrecoachen.no
Nina L. Behncke 1362 Hosle nina@modigmamma.no http://www.modigmamma.no
Kristin Berg 2016 Frogner kb@oie-e.no
Arnkjell Bjerkenes 4260 Torvastad info@alphaforlag.no http://www.alphaforlag.no
Monica Blauenfeldt 1406 Ski mon.blauenfeldt@gmail.com
Øivind Born 4018 STAVANGER born.coach@outlook.com
Trine Øfsti Bråten 0683 OSLO trine@diameta.no http://www.diameta.com
Heidi Myrvold Burås 2420 Trysil coach@heidiburaas.no
Marga Dijkman 0880 OSLO marga@coachteam.no http://www.coachteam.no
Birthe Drageset 5896 BERGEN birthe@birthedrageset.com